Nowości

Advent Calendar 2022

Czas piękna –kalendarz adwentowy Przeżyj oczekiwanie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, dzień po dniu. Ampułki Power Beauty pomogą w przygotowaniu Twojej skóry na uroczystości i spotkania w Boże Narodzenie. Oprócz 20 luksusowych koncentratów aktywnych kalendarz adwentowy zawiera delikatną piankę do demakijażu, nawilżający lekki krem do pielęgnacji okolic oczu, jedwabiste serum na noc oraz luksusową, wysoce skuteczną pielęgnację przeciwstarzeniową, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Adventskalender 2020/2021

tagi: ZESTAW AMPUŁKOWY ADVENTSKALENDER
Edycja 2020/2021 kultowego zestawu ampułek i produktów specjalnych w formie kalendarza adwentowego jest już dostępna! W skład zestawu wchodzą: 21 ampułek o pojemności 2ml, 1 ampułka o pojemności 1ml, Sérum Éclat - 7,5ml, Sérum Prècieux - 7,5m. Szczegóły dostępne w naszym e-sklepie.

Prestige Vitamin+

Nowa linia Prestige Vitmin+ jest już dostępna!

ArcelMED Blue

tagi: medical skin care
Nowa, niebieska odsłona dobrze znanej naszym klientom linii ArcelMED! Optymalizacja skóry, wypełnienie zmarszczek i  bariera ochronna to główne zalety produktów z linii ArcelMED Blue. Nasza nowa seria to produkty przeciwstarzeniowe o doskonałej kompozycji substancji aktywnych, jednoczesnie dobrze tolerowanych przez skórę.

Anti-Ox

tagi: szkodliwe czynniki środowiska
Drobne pyłki, spaliny, smog - nasze środowisko jest wciąż zanieczyszczane. Dlatego potrzebna jest kuracja Anti-Ox!